Lista zarejestrowanych zawodników

#ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiI konkurencjaII konkurencjaUwagi
1Jacek "Jaca"DobrowolskiPolskaSiggitarius Piatnica
STANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
2MariuszSulikPolskaNTSSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
3PawełRozbickiPolskaIglica Warszawa / Team99OPEN (300/600/800m)--
4SebastianGrudaPolskaKobra Lublin Team Delta OpticalSTANDARD (600/800/1000m)--
5KrzysztofDziadońPolskaT.S.S.K. GROMSTANDARD (600/800/1000m)--
6AndrzejDziadońPolskaT.S.S.K. GROMSTANDARD (600/800/1000m)--
7ZbigniewHliwaPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
8KarolHengerPolskaNTSSTANDARD (600/800/1000m)--
9GrzegorzPałyskaPolskaZKS + TEAM99 WARSZAWASTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
10GrzegorzProchowiczPolskaZAWISZA BydgoszczOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
11TomaszDrozdPolskaStrzelec Szczecin/SKS Legion StargardOPEN (300/600/800m)--
12GrzegorzLeszczyńskiPolskaZAWISZA BydgoszczSTANDARD (600/800/1000m)--
13DarekUszokPolskaOlender Wielka NieszawkaOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
14PawełModerPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
PawełModerPolskaZKS WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
15BogdanRaczyńskiPolskaGuardian Biała Podlaska / TEAM 99KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)STANDARD (600/800/1000m)-
16PawełRadolińskiPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
17MichałWodnickiPolskaLegia WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
18MaciejWysokińskiPolskaKS ŚwitSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
19IwonaWysokińskaPolskaKS ŚwitOPEN (300/600/800m)--
20HenrykKulwickiPolskaRWS Cetus Cadex Team SłupskMAGNUM (600/800/1200m)--
21MichałDudzikPolskaRWS Cetus Cadex Team SłupskOPEN (300/600/800m)--
22MichałJaroszyński-WolframPolskaRWS Cetus Cadex Team SłupskMAGNUM (600/800/1200m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
23RemigiuszAdasikPolskaRWS Cetus Cadex Team SłupskMAGNUM (600/800/1200m)--
24BartoszKalinowskiPolskaLegia WarszawaOPEN (300/600/800m)--
25VladislavasLemeševasLitwaBaltic Long Range Shooting AssociationOPEN (300/600/800m)--
26SauliusPaknysLitwaBaltic Long Range Shooting AssociationSTANDARD (600/800/1000m)--
27MichałKowalskiPolskaPSKBPiSS - Nowy Dwór MazowieckiSTANDARD (600/800/1000m)--
28MichałPazioPolska-STANDARD (600/800/1000m)--
29MichałCzarnockiPolskaNTSSTANDARD (600/800/1000m)--
30MarekPykaPolskaKS Expert JaworznoSTANDARD (600/800/1000m)--
31PiotrZorychtaPolskaSten Wąwolnica / Delta OpticalOPEN (300/600/800m)-strzelec: Bartosz Wójcik
32PiotrSiezieniewskiPolskaTarcza Starogard GdańskiSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
33RobertKowalewskiPolskaKobra Lublin Team Delta OpticalOPEN (300/600/800m)--
34DorotaKowalewskaPolskaKobra Lublin Team Delta OpticalOPEN (300/600/800m)--
35BartłomiejWalczakPolskaUMKS Nadir JędrzejówOPEN (300/600/800m)-Rejestracja niepełna
36DamianBochyńskiPolskaBest Hunters Team WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
37-------
38DariuszPaliborekPolskaAZS Politechnika ŚwiętokrzyskaMAGNUM (600/800/1200m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
39PrzemysławZorychtaPolskaPatron KrasnystawOPEN (300/600/800m)-strzelec: Krzysztof Wójcik
40IreneuszWoszczekPolskaPatron KrasnystawSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)
41JustynŁyżwaPolskaCWKS Legia Warszawa / Team99MAGNUM (600/800/1200m)--
42JakubSidorowiczPolskaKS Snajper Lublin / Helikon-Tex Shooting TeamSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
43OpreanCosminRumuniaDracula TeamSTANDARD (600/800/1000m)MAGNUM (600/800/1200m)-
44AdrianMorarRumuniaDracula TeamSTANDARD (600/800/1000m)MAGNUM (600/800/1200m)-
45JarosławWalczukPolskaTeam99SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
46WojciechKuźmińskiPolskaZKS WarszawaKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)--
47WojciechZalewskiPolskaOLENDERKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)--
48BartoszWójcikPolskaSTEN WąwolnicaOPEN (300/600/800m)--
49MateuszKozłowskiPolskaKobra LublinSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
50KrzysztofWójcikPolskaSTEN WąwolnicaOPEN (300/600/800m)--
51MarekTamowskiPolskaKS Młodnik ZłotoriaOPEN (300/600/800m)--
52KrzysztofSudolPolskaTeam 99 AcademyOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
53BogumiłBenisławskiPolskaPZŁMAGNUM (600/800/1200m)--
54PiotrRawskiPolskaTeam 99 AcademyOPEN (300/600/800m)--
55KrzysztofFlakiewiczPolskaKABAR ŁódźSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)OPEN (300/600/800m)-
56MarekBąkowskiPolskaGARDA OstródaSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
57KonradZagrobelnyPolskaWalter GdyniaSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
58JerzyRozłuckiPolskaKS Cover WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)--
59KrzysztofŁośPolskaSKS ARDEA GdańskSTANDARD (600/800/1000m)--
60TomaszMarzecPolskaNTSSTANDARD (600/800/1000m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
TomaszMarzecPolskaNTSSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
61JacekDorszewiczPolskaMagnum BłaszkiOPEN (300/600/800m)--
62KrzysztofWojczysPolskaKS CWS SłupskSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
63RomanLisieckiPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
64PrzemysławWójtowiczPolskaStratpoints Shooting Team WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
65RafałKwiecieńPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
66MirosławCzubaPolskaTeam 99MAGNUM (600/800/1200m)--
67DariuszSłowikowskiPolskaNTS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
68ZbigniewMalinskiPolskaProelia WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
ZbigniewMalinskiPolskaProelia WarszawaOPEN (300/600/800m)--
69IgnacyEidrigeviciusPolskaProelia WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
70ŁukaszMieczkowskiPolskaZKS WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
71TomaszLipiecPolskaPSKBPISS/TEAM99MAGNUM (600/800/1200m)--
72PawełPaluszyńskiPolskaProelia WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
73ArturPanasiukPolskaKSS "VIS" / PROGRES / JW1230 / TEAM DELTA OPTICALSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
74TomaszPiątekPolskaKSS "VIS" / PROGRES / JW1230 / TEAM DELTA OPTICALSTANDARD (600/800/1000m)OPEN (300/600/800m)-
75-------
76KrzysztofZaduraPolskaPSKBPISS/TEAM99STANDARD (600/800/1000m)--
77MarcinGrzybowskiPolska,,Bursztyn,, KaliszOPEN (300/600/800m)--
78SebastianSzymańskiPolskaKSS Patron KrasnystawSTANDARD (600/800/1000m)--
79PawełLangerPolskaCWZS „ZAWISZA” BydgoszczOPEN (300/600/800m)--
80StanisławKarpińskiPolskaCWKS LEGIA WarszawaOPEN (300/600/800m)--
81ZbigniewŁapaPolskaTEAM 99OPEN (300/600/800m)-Rejestracja niepełna
82IreneuszSzyszkaPolskaSAGITTARIUSMAGNUM (600/800/1200m)--
83PawełKoneckiPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)MAGNUM (600/800/1200m)-
84TomaszAffetPolskaZKS WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)--
85-------
86-------
87KrzysztofTulińskiPolskaLegia WarszawaOPEN (300/600/800m)MAGNUM (600/800/1200m)-
88AdamMossakowskiPolskaCWKS Legia WarszawaOPEN (300/600/800m)--
89TomaszSzopińskiPolskaOlender SC Wielka NieszawkaKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
TomaszSzopińskiPolskaOlender SC Wielka NieszawkaOPEN (300/600/800m)--
90MścisławŚrutekPolskaKS Ziemia Chełmińska, RybieniecKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
MścisławŚrutekPolskaKS Ziemia Chełmińska, RybieniecOPEN (300/600/800m)-Rejestracja niepełna
91GaryCostelloWielka BrytaniaBisley, UKOPEN (300/600/800m)--
92RafaelMurilloHiszpaniaPalma, MallorcaOPEN (300/600/800m)--
93ArielTrykaPolskaPSKBPISS Nowy Dwór MazowieckiSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
94BłażejDomańskiPolskaLegia WarszawaSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
95JordanRubioWielka BrytaniaBisley, UKOPEN (300/600/800m)--
96JacekRodekPolskaTeam 99OPEN (300/600/800m)--
97PawełRadolińskiPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)--
98JózefGiedźPolskaARDEA GdańskOPEN (300/600/800m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
99JanPiotrowskiPolskaNSHM DęblinOPEN (300/600/800m)--
100PiotrMichalskiPolskaŚwit Starachowice/Team99STANDARD (600/800/1000m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
101DariuszGrzybowskiPolskaPTS Spartakus LublinSTANDARD (600/800/1000m)STANDARD (600/800/1000m)Rejestracja niepełna
102SławomirSipPolskaKS Strzelec ŻyrardówSTANDARD (600/800/1000m)--
103-------
104PiotrSielickiPolskaWKS Grunwald PoznańMAGNUM (600/800/1200m)--
105AdamSurałaPolskaLegia WarszawaSTANDARD (600/800/1000m)-Rejestracja niepełna
106PrzemysławSidelnikPolskaSekcja strzelecka WITUSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
107SylwesterGerłowskiPolskaSekcja strzelecka WITUSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
108KamilWiśniewskiPolskaSekcja strzelecka WITUSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
109PiotrMuzyczakPolskaSekcja strzelecka WITUSEMI-AUTO (trójbój 100-400m)--
110AleksanderPiotrowskiPolskaKSS PatronOPEN (300/600/800m)--
111WojciechPierzyńskiPolskaTeam 99/Świt StarachowiceMAGNUM (600/800/1200m)--
112JoannaJurzykPolskaTeam 99STANDARD (600/800/1000m)--
113PiotrWilkowskiPolskaStrzelmistrz ŁódźOPEN (300/600/800m)--
114JoannaWilkowskaPolskaStrzelmistrz ŁódźOPEN (300/600/800m)--
115JakubSidorowiczPolskaKS Snajper Lublin/Helikon-Tex Shooting TeamOPEN (300/600/800m)--
116PrzemysławLewandowskiPolskaSekcja strzelecka WITUOPEN (300/600/800m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
117PiotrLalikPolskaKlub Strzelecki GdańskMAGNUM (600/800/1200m)--
118WojciechGorycaPolskaSekcja strzelecka WITUOPEN (300/600/800m)MAGNUM (600/800/1200m)-
119RičardasAliukonisLitwaBaltic Longrange Shootinhg AssociationSTANDARD (600/800/1000m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
120MarekPaprosPolskaLegia WarszawaOPEN (300/600/800m)--
121AndrejAidamovicLitwaBaltic Longrange Shootinhg AssociationSTANDARD (600/800/1000m)--
122ŁukaszKaraśPolskaLOK TarnówKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)--
123PawełJagielskiPolskaKlub Strzelecki GdańskOPEN (300/600/800m)--
124ArkadiuszPietruszkaPolskaWKŁ LIS GubinMAGNUM (600/800/1200m)--
125PawełSiwczykPolskaSpołem ŁódźOPEN (300/600/800m)--
126MarcinMuszałPolskaKS Strzelec ŻyrardówSTANDARD (600/800/1000m)--
127BartoszŁuczakPolskaKKS Arsenał KrakówSTANDARD (600/800/1000m)--
128MariuszŚniatowskiPolskaWKS WrocławOPEN (300/600/800m)--
129MaciejPosłusznyPolskaWKSMOPEN (300/600/800m)--
130MaciejHalladynPolskaRescue Task Force 01 WWA / CWKS Legia WarszawaMAGNUM (600/800/1200m)SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)-
131PawełWojciechowskiPolskaNTSOPEN (300/600/800m)--
132MaciejKarpowiczPolskaCWZS Zawisza BydgoszczOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
133MarekKoślaPolskaZKS WarszawaKARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)--
134AnnaLubryczyńska-BochyńskaPolskaBest Hunters Team WarszawaOPEN (300/600/800m)--
135DamianBochyńskiPolskaBest Hunters Team WarszawaOPEN (300/600/800m)--
136PrzemysławGabryelskiPolskaZKS WarszawaOPEN (300/600/800m)KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)-
137BartoszParczyńskiPolskaKS Snajper LublinSTANDARD (600/800/1000m)--
138JannePietilainenFinlandiaMantaaOPEN (300/600/800m)--

Lista zawodników - konkurencja STANDARD (600/800/1000m)

 ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiUwagi
1Jacek "Jaca"DobrowolskiPolskaSiggitarius Piatnica-
2MariuszSulikPolskaNTS-
3SebastianGrudaPolskaKobra Lublin Team Delta Optical-
4KrzysztofDziadońPolskaT.S.S.K. GROM-
5AndrzejDziadońPolskaT.S.S.K. GROM-
6KarolHengerPolskaNTS-
7GrzegorzPałyskaPolskaZKS + TEAM99 WARSZAWA-
8GrzegorzLeszczyńskiPolskaZAWISZA Bydgoszcz-
9PawełModerPolskaZKS Warszawa-
10BogdanRaczyńskiPolskaGuardian Biała Podlaska / TEAM 99-
11MaciejWysokińskiPolskaKS Świt-
12SauliusPaknysLitwaBaltic Long Range Shooting Association-
13MichałKowalskiPolskaPSKBPiSS - Nowy Dwór Mazowiecki-
14MichałPazioPolska--
15MichałCzarnockiPolskaNTS-
16MarekPykaPolskaKS Expert Jaworzno-
17PiotrSiezieniewskiPolskaTarcza Starogard Gdański-
18DamianBochyńskiPolskaBest Hunters Team Warszawa-
19IreneueszWoszczekPolskaPatron Krasnystaw-
20JakubSidorowiczPolskaKS Snajper Lublin / Helikon-Tex Shooting Team-
21OpreanCosminRumuniaDracula Team-
22AdrianMorarRumuniaDracula Team-
23MarekBąkowskiPolskaGARDA Ostróda-
24KonradZagrobelnyPolskaWalter Gdynia-
25JerzyRozłuckiPolskaKS Cover Warszawa-
26KrzysztofŁośPolskaSKS ARDEA Gdańsk-
27TomaszMarzecPolskaNTS-
28ZbigniewMalinskiPolskaProelia Warszawa-
29KrzysztofZaduraPolskaPSKBPISS/TEAM99-
30SebastianSzymańskiPolskaKSS Patron Krasnystaw-
31TomaszAffetPolskaZKS Warszawa-
32PiotrMichalskiPolskaŚwit Starachowice/Team99-
33DariuszGrzybowskiPolskaPTS Spartakus LublinRejestracja niepełna
34SławomirSipPolskaKS Strzelec Żyrardów-
35AdamSurałaPolskaLegia WarszawaRejestracja niepełna
36JoannaJurzykPolskaTeam 99-
37RičardasAliukonisLitwaBaltic Longrange Shooting Association-
38AndrejAidamovicLitwaBaltic Longrange Shooting Association-
39MarcinMuszałPolskaKS Strzelec Żyrardów-
40BartoszŁuczakPolskaKKS Arsenał Kraków-
41BartoszParczyńskiPolskaKS Snajper Lublin-

Lista zawodników - konkurencja OPEN (300/600/800m)

 ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiUwagi
1Jacek "Jaca"DobrowolskiPolskaSiggitarius Piatnica-
2PawełRozbickiPolskaIglica Warszawa / Team99-
3ZbigniewHliwaPolskaZKS Warszawa-
4GrzegorzPałyskaPolskaZKS + TEAM99 WARSZAWA-
5GrzegorzProchowiczPolskaZAWISZA Bydgoszcz-
6TomaszDrozdPolskaStrzelec Szczecin/SKS Legion Stargard-
7DarekUszokPolskaOlender Wielka Nieszawka-
8PawełModerPolskaZKS Warszawa-
9PawełRadolińskiPolskaZKS Warszawa-
10MaciejWysokińskiPolskaKS Świt-
11IwonaWysokińskaPolskaKS Świt-
12MichałDudzikPolskaRWS Cetus Cadex Team Słupsk-
13BartoszKalinowskiPolskaLegia Warszawa-
14VladislavasLemeševasLitwaBaltic Long Range Shooting Association-
15MichałCzarnockiPolskaNadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie - Warszawa-
16PiotrZorychtaPolskaSten Wąwolnica / Delta OpticalStrzelec: Bartosz Wójcik
17PiotrSiezieniewskiPolskaTarcza Starogard Gdański-
18RobertKowalewskiPolskaKobra Lublin Team Delta Optical-
19DorotaKowalewskaPolskaKobra Lublin Team Delta Optical-
20BartłomiejWalczakPolskaUMKS Nadir JędrzejówRejestracja niepełna
21PrzemysławZorychtaPolskaPatron KrasnystawStrzelec: Krzysztof Wójcik
22IreneuszWoszczekPolskaPatron Krasnystaw-
23BartoszWójcikPolskaSTEN Wąwolnica-
24KrzysztofWójcikPolskaSTEN Wąwolnica-
25MarekTamowskiPolskaKS Młodnik Złotoria-
26KrzysztofSudolPolskaTeam 99 Academy-
27PiotrRawskiPolskaTeam 99 Academy-
28KrzysztofFlakiewiczPolskaKABAR Łódź-
29MarekBąkowskiPolskaGARDA Ostróda-
30JacekDorszewiczPolskaMagnum Błaszki-
31RomanLisieckiPolskaZKS Warszawa-
32RafałKwiecieńPolskaZKS Warszawa-
33DariuszSłowikowskiPolskaNTS Warszawa-
34ZbigniewMalińskiPolskaProelia Warszawa-
35ArturPanasiukPolskaKSS "VIS" / PROGRES / JW1230 / TEAM DELTA OPTICAL-
36TomaszPiątekPolskaKSS VIS/PROGRES/JW1230/TEEM DELTA OPTICAL-
37MarcinGrzybowskiPolskaBursztyn Kalisz-
38PawełLangerPolskaCWZS „ZAWISZA” Bydgoszcz-
39StanisławKarpińskiPolskaCWKS Legia Warszawa-
40ZbigniewŁapaPolskaTEAM 99Rejestracja niepełna
41PawełKoneckiPolskaZKS Warszawa-
42KrzysztofTulińskiPolskaLegia Warszawa-
43AdamMossakowskiPolskaCWKS Legia Warszawa-
44GaryCostelloWielka BrytaniaBisley, UK-
45RafaelMurilloHiszpaniaPalma, Mallorca-
46TomaszSzopińskiPolskaOlender SC Wielka Nieszawka-
47JordanRubioWielka BrytaniaBisley, UK-
48JacekRodekPolskaTeam 99-
49PawełRadolińskiPolskaZKS Warszawa-
50JózefGiedźPolskaARDEA Gdańsk-
51JanPiotrowskiPolskaNSHM Dęblin-
52AleksanderPiotrowskiPolskaKSS Patroni-
53PiotrWilkowskiPolskaStrzelmistrz Łódź-
54JoannaWilkowskaPolskaStrzelmistrz Łódź-
55JakubSidorowiczPolskaKS Snajper Lublin/Helikon-Tex Shooting Team-
56WojciechGorycaPolskaSekcja strzelecka WITU-
57MścisławŚrutekPolskaKS Ziemia Chełmińska, RybieniecRejestracja niepełna
58MarekPaprosPolskaLegia Warszawa-
59PawełJagielskiPolskaKlub Strzelecki Gdańsk-
60PawełSiwczykPolskaSpołem Łódź-
61MariuszŚniatowskiPolskaWKS Wrocław-
62MaciejPosłusznyPolskaWKSM-
63PawełWojciechowskiPolskaNTS-
64MaciejKarpowiczPolskaCWZS Zawisza Bydgoszcz-
65AnnaLubryczyńska-BochyńskaPolskaBest Hunters Team Warszawa-
66DamianBochyńskiPolskaBest Hunters Team Warszawa-
67PrzemysławGabryelskiPolskaZKS Warszawa-
68JannePietilainenFinlandiaMantaa-

Lista zawodników - konkurencja MAGNUM (600/800/1200m)

 ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiUwagi
1HenrykKulwickiPolskaRWS Cetus Cadex Team Słupsk-
2MichałJaroszyński-WolframPolskaRWS Cetus Cadex Team Słupsk-
3RemigiuszAdasikPolskaRWS Cetus Cadex Team Słupsk-
4DariuszPaliborekPolskaAZS Politechnika Świętokrzyska-
5JustynŁyżwaPolskaCWKS Legia Warszawa / Team99-
6OpreanCosminRumuniaDracula Team-
7AdrianMorarRumuniaDracula Team-
8BogumiłBenisławskiPolskaPZŁ-
9MirosławCzubaPolskaTeam 99-
10TomaszLipiecPolskaPSKBPISS/TEAM99-
11IreneuszSzyszkaPolskaSAGITTARIUS-
12PawełKoneckiPolskaZKS Warszawa-
13KrzysztofTulińskiPolskaLegia Warszawa-
14PiotrSielickiPolskaWKS Grunwald Poznań-
15WojciechPierzyńskiPolskaTeam 99/Świt Starachowice-
16PrzemysławLewandowskiPolskaSekcja strzelecka WITU-
17PiotrLalikPolskaKlub Strzelecki Gdańsk-
18WojciechGorycaPolskaSekcja strzelecka WITU-
19ArkadiuszPietruszkaPolskaWKŁ Lis Gubin-
20MaciejHalladynPolskaRescue Task Force 01 WWA / CWKS Legia Warszawa-

Lista zawodników - konkurencja SEMI-AUTO (trójbój 100-400m)

 ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiUwagi
1MariuszSulikPolskaNTS-
2PawełModerPolskaZKS Warszawa-
3MichałWodnickiPolskaLegia Warszawa-
4MichałJaroszyński-WolframPolskaRWS Cetus Cadex Team Słupsk-
5DamianBochyńskiPolskaBest Hunters Team Warszawa-
6DariuszPaliborekPolskaAZS Politechnika Świętokrzyska-
7JakubSidorowiczPolskaKS Snajper Lublin / Helikon-Tex Shooting Team-
8JarosławWalczukPolskaTeam99-
9MateuszKozłowskiPolskaKobra Lublin-
10KrzysztofFlakiewiczPolskaKABAR Łódź-
11KonradZagrobelnyPolskaWalter Gdynia-
12TomaszMarzecPolskaNTS-
13KrzysztofWojczysPolskaKS CWS Słupsk-
14PrzemysławWójtowiczPolskaStratpoints Shooting Team Warszawa-
15ZbigniewMalińskiPolskaProelia Warszawa-
16TomaszMarzecPolskaNTS-
17IgnacyEidrigeviciusPolskaProelia Warszawa-
18ŁukaszMieczkowskiPolskaZKS Warszawa-
19PawełPaluszyńskiPolskaProelia Warszawa-
20TomaszSzopińskiPolskaOlender SC Wielka Nieszawka-
21MścisławŚrutekPolskaKS Ziemia Chełmińska, Rybieniec-
22ArielTrykaPolskaPSKBPISS Nowy Dwór Mazowiecki-
23BłażejDomańskiPolskaLegia Warszawa-
24JózefGiedźPolskaARDEA Gdańsk-
25PiotrMichalskiPolskaŚwit Starachowice/Team99-
26DariuszGrzybowskiPolskaPTS Spartakus LublinRejestracja niepełna
27PrzemysławSidelnikPolskaSekcja strzelecka WITU-
28SylwesterGerłowskiPolskaSekcja strzelecka WITU-
29KamilWiśniewskiPolskaSekcja strzelecka WITU-
30PiotrMuzyczakPolskaSekcja strzelecka WITU-
31PrzemysławLewandowskiPolskaSekcja strzelecka WITU-
32MaciejHalladynPolskaRescue Task Force 01 WWA / CWKS Legia Warszawa-

Lista zawodników - konkurencja KARABIN HISTORYCZNY WOJSKOWY (100/200/300m)

 ImięNazwiskoKrajKlub strzeleckiUwagi
1ZbigniewHliwaPolskaZKS Warszawa-
2GrzegorzProchowiczPolskaZAWISZA Bydgoszcz-
3DarekUszokPolskaOlender Wielka Nieszawka-
4BogdanRaczyńskiPolskaGuardian Biała Podlaska / TEAM 99-
5WojciechKuźmińskiPolskaZKS Warszawa-
6WojciechZalewskiPolskaOLENDER-
7KrzysztofSudolPolskaTeam 99 Academy-
8TomaszMarzecPolskaNTS-
9PrzemysławWójtowiczPolskaStratpoints Shooting Team-
10TomaszSzopińskiPolskaOlender SC Wielka Nieszawka-
11MścisławŚrutekPolskaKS Ziemia Chełmińska, Rybieniec-
12RičardasAliukonisLitwaBaltic Longrange Shooting Association-
13ŁukaszKaraśPolskaLOK Tarnów-
14MaciejKarpowiczPolskaCWZS Zawisza Bydgoszcz-
15MarekKoślaPolskaZKS Warszawa-
16PrzemysławGabryelskiPolskaZKS Warszawa-